OYUN İNDİR PROGRAM İNDİR FİLM İNDİR MÜZİK İNDİR SOHBET ET HERSEY BURADA
SİTEMİZİ GEZMEK İSTİYORSANİZ LUTFEN UYE OLUNUZ....

UYE OLMAK 10 SANİYENİZİ ALMAZ...

SİMDİDEN TESEKKURLER...

ÜYELİK İLE İLGİLİ BİLGİ...
KAYİT OLURKEN
ÜYE ADİNİZİ VE SİFRENİZİ GİRDİKTEN SONRA MAİL ADRESİNİZE GELECEK ONAY LİNKİNİ TİKLADİKTAN SONRA UYE DURUMUZ AKTİF HALE GELECEKTİR...
SİTEMİZİ GEZMEK İSTİYORSANİZ LUTFEN UYE OLUNUZ....

UYE OLMAK 10 SANİYENİZİ ALMAZ...

SİMDİDEN TESEKKURLER...

ÜYELİK İLE İLGİLİ BİLGİ...
KAYİT OLURKEN
ÜYE ADİNİZİ VE SİFRENİZİ GİRDİKTEN SONRA MAİL ADRESİNİZE GELECEK ONAY LİNKİNİ TİKLADİKTAN SONRA UYE DURUMUZ AKTİF HALE GELECEKTİR...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GENÇLERİN YENİ MEKANİ

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Bu takım küme düşmez"

YazarMesaj
SEDAT
SİTE SAHİBİ
SİTE SAHİBİ
SEDAT

RUH HALİ : "Bu takım küme düşmez" Sakin10
TAKIM : "Bu takım küme düşmez" D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802

"Bu takım küme düşmez" Empty
MesajKonu: "Bu takım küme düşmez"   "Bu takım küme düşmez" Icon_minitimePtsi Nis. 20, 2009 1:01 pm

Bank Asya 1. Lig'de dün sahasında Orduspor'a 3-2 yenilen Giresunspor'da, teknik direktör Engin Korukır, ''Bu takım küme düşmez, aldığımız bu mağlubiyeti telafi edecek gücümüz var'' dedi.
Korukır, yaptığı açıklamada, Orduspor karşılaşmasında yakaladıkları çok net en az 7-8 pozisyonu değerlendiremeyince sahadan mağlup ayrıldıklarını ifade ederek, ''Rakibimizle olan ezeli rekabetin haricinde, bu karşılaşma mutlaka 3 puanla bitirmemiz gereken bir maçtı. Akıl almaz goller kaçırdık. Buna ben de inanamıyorum, sonuç sanki şaka gibi bir şey'' diye konuştu.

Geriye kalan karşılaşmalardan başarılı sonuçlarla ayrılmak ve bunun için de performanslarını daha da üst seviyelere çıkarmak zorunda olduklarını kaydeden Korukır, şunları söyledi:

''Bu takım küme düşmez, aldığımız bu mağlubiyeti telafi edecek gücümüz var. Karşılaşmalara oyuncularımı psikolojik olarak rahat hazırlamak istiyorum. Herkes görevini yerine getirsin. Kaleci Metin'e tribünlerden ağza alınmayacak sözler söylendi. Metin, namuslu ve şerefli bir oyuncudur. Ben futbolcuma böyle sözler söylenmesini istemem. Bunlar kötü günümüzde böyle yaparsa iyi günümüzde de yanımızda olmasınlar. Futbolda kimse kimsenin dostu değildir. Dışarıda herkes dost ama görünen köy kılavuz istemez.''
http://mekan.bossforum.info

"Bu takım küme düşmez"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alex: "15 dakika bile olsa oynarım"
» Yanal: "Yattara çok daha iyisini yapabilir"
» "Önemli olan iyi oyun değil..."
» "Play-off'u zora soktuk"
» "Bu sevinci kimse yaşamaz"