OYUN İNDİR PROGRAM İNDİR FİLM İNDİR MÜZİK İNDİR SOHBET ET HERSEY BURADA
SİTEMİZİ GEZMEK İSTİYORSANİZ LUTFEN UYE OLUNUZ....

UYE OLMAK 10 SANİYENİZİ ALMAZ...

SİMDİDEN TESEKKURLER...

ÜYELİK İLE İLGİLİ BİLGİ...
KAYİT OLURKEN
ÜYE ADİNİZİ VE SİFRENİZİ GİRDİKTEN SONRA MAİL ADRESİNİZE GELECEK ONAY LİNKİNİ TİKLADİKTAN SONRA UYE DURUMUZ AKTİF HALE GELECEKTİR...
SİTEMİZİ GEZMEK İSTİYORSANİZ LUTFEN UYE OLUNUZ....

UYE OLMAK 10 SANİYENİZİ ALMAZ...

SİMDİDEN TESEKKURLER...

ÜYELİK İLE İLGİLİ BİLGİ...
KAYİT OLURKEN
ÜYE ADİNİZİ VE SİFRENİZİ GİRDİKTEN SONRA MAİL ADRESİNİZE GELECEK ONAY LİNKİNİ TİKLADİKTAN SONRA UYE DURUMUZ AKTİF HALE GELECEKTİR...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GENÇLERİN YENİ MEKANİ

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Delgado uçuşa hazır

YazarMesaj
SEDAT
SİTE SAHİBİ
SİTE SAHİBİ
SEDAT

RUH HALİ : Delgado uçuşa hazır Sakin10
TAKIM : Delgado uçuşa hazır D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802

Delgado uçuşa hazır Empty
MesajKonu: Delgado uçuşa hazır   Delgado uçuşa hazır Icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 10:39 am

Delgado: Baskı altında oynayacağız, ancak kalan 7 maçı da kazanırsak şampiyonluğa ulaşacağız.

Sakatlığı nedeniyle bu hafta birçok antrenmana katılamayan Matias Delgado, yavaş yavaş baskı altına gireceklerini söyledi. Arjantinli yıldız, “Haftanın son maçını biz oynayacağız, bu da bizi baskı altına sokacak. Benim tercihim her zaman ilk maçı oynayıp, beklemektir. Ancak tecrübeli bir takımız, tecrübeli oyuncularız. Tüm maçları kazanacak güçteyiz. Şampiyonluk yarışının son haftalara kadar devam edeceğini düşünüyorum. Basel'de son haftada kupayı yitirmiştik, aynı acıyı tekrar yaşamak istemiyorum. Bu yüzden işimizi son maça bırakmamalıyız” dedi.

'Fizik olarak gerideyim'
İyileştiğini ve oynamak istediğini belirten Kaptan, “Fizik olarak takımın gerisinde olduğum doğru. Ama oynamak istiyorum. Son tercih hocamızındır. Ne zaman görev verilirse, o zaman oynarım. Ernst'in katılımıyla daha iyi oynadığımı söyleyebilirim. Görev bulduğum sürede, elimden geleni yaparım” diye konuştu.
http://mekan.bossforum.info

Delgado uçuşa hazır
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Korkmaz’dan ‘hazır ol’ emri
» Nobre, Yusuf ve Delgado idmana katılmadı