OYUN İNDİR PROGRAM İNDİR FİLM İNDİR MÜZİK İNDİR SOHBET ET HERSEY BURADA
SİTEMİZİ GEZMEK İSTİYORSANİZ LUTFEN UYE OLUNUZ....

UYE OLMAK 10 SANİYENİZİ ALMAZ...

SİMDİDEN TESEKKURLER...

ÜYELİK İLE İLGİLİ BİLGİ...
KAYİT OLURKEN
ÜYE ADİNİZİ VE SİFRENİZİ GİRDİKTEN SONRA MAİL ADRESİNİZE GELECEK ONAY LİNKİNİ TİKLADİKTAN SONRA UYE DURUMUZ AKTİF HALE GELECEKTİR...
SİTEMİZİ GEZMEK İSTİYORSANİZ LUTFEN UYE OLUNUZ....

UYE OLMAK 10 SANİYENİZİ ALMAZ...

SİMDİDEN TESEKKURLER...

ÜYELİK İLE İLGİLİ BİLGİ...
KAYİT OLURKEN
ÜYE ADİNİZİ VE SİFRENİZİ GİRDİKTEN SONRA MAİL ADRESİNİZE GELECEK ONAY LİNKİNİ TİKLADİKTAN SONRA UYE DURUMUZ AKTİF HALE GELECEKTİR...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GENÇLERİN YENİ MEKANİ

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Neden Türkçe konuşmadı?

YazarMesaj
SEDAT
SİTE SAHİBİ
SİTE SAHİBİ
SEDAT

RUH HALİ : Neden Türkçe konuşmadı? Sakin10
TAKIM : Neden Türkçe konuşmadı? D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802

Neden Türkçe konuşmadı? Empty
MesajKonu: Neden Türkçe konuşmadı?   Neden Türkçe konuşmadı? Icon_minitimeC.tesi Nis. 18, 2009 8:01 am

Neden Türkçe konuşmadı?
Turkcell Süper Lig'de 28. hafta maçında Trabzonspor sahasında Gençlerbirliği'ni 2-0 mağlup etti. Avni Aker Stadı'nda oynanan maçta güzel bir gole imza atan İbrahim Yattara karşılaşmanın ardından ilginç açıklamalarda bulundu.

Türk vatandaşı olana kadar Türkçe konuşmayacağını ifade eden Yattara; soruları Fransızca cevapladı.

Yattara, "Bugün öncelikle gol attığım için mutluyum; çünkü eşim benim gol atmadığım süre içerisinde stada gelmeyeceğini söylemişti. Golümü attım ve artık daha rahatım. Performansım olarak ise sezon başında sakatlık problemi yaşadım ve ardından başka bir takıma transferim söz konusuydu. Geçen süre içerisinde takım arkadaşlarıma katkıda bulunamadım. Yavaş yavaş formumu yakalıyorum. 6 senedir buradayım ve ilk kez şampiyonluğa bu kadar yakınız. Elimizde böyle bir şans var ve bu şansı değerlendirmek için elimden gelen her şeyi yapacağım. Gençlerbirliği galibiyetiyle bu inancım bir kat daha arttı" dedi.
http://mekan.bossforum.info

Neden Türkçe konuşmadı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FM2008 Türkçe yama
» Mozilla Firefox 3.0.9 l Türkçe
» [DVDRip] Jumper Türkçe Dublaj
» Call Of Duty 2 Türkçe Yama
» ASP Görsel Eğitim seti (Türkce Anlatım) (CBM)