OYUN İNDİR PROGRAM İNDİR FİLM İNDİR MÜZİK İNDİR SOHBET ET HERSEY BURADA
SİTEMİZİ GEZMEK İSTİYORSANİZ LUTFEN UYE OLUNUZ....

UYE OLMAK 10 SANİYENİZİ ALMAZ...

SİMDİDEN TESEKKURLER...

ÜYELİK İLE İLGİLİ BİLGİ...
KAYİT OLURKEN
ÜYE ADİNİZİ VE SİFRENİZİ GİRDİKTEN SONRA MAİL ADRESİNİZE GELECEK ONAY LİNKİNİ TİKLADİKTAN SONRA UYE DURUMUZ AKTİF HALE GELECEKTİR...
SİTEMİZİ GEZMEK İSTİYORSANİZ LUTFEN UYE OLUNUZ....

UYE OLMAK 10 SANİYENİZİ ALMAZ...

SİMDİDEN TESEKKURLER...

ÜYELİK İLE İLGİLİ BİLGİ...
KAYİT OLURKEN
ÜYE ADİNİZİ VE SİFRENİZİ GİRDİKTEN SONRA MAİL ADRESİNİZE GELECEK ONAY LİNKİNİ TİKLADİKTAN SONRA UYE DURUMUZ AKTİF HALE GELECEKTİR...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GENÇLERİN YENİ MEKANİ

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kim öldürmezse ölür

YazarMesaj
SEDAT
SİTE SAHİBİ
SİTE SAHİBİ
SEDAT

RUH HALİ : Kim öldürmezse ölür Sakin10
TAKIM : Kim öldürmezse ölür D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802

Kim öldürmezse ölür Empty
MesajKonu: Kim öldürmezse ölür   Kim öldürmezse ölür Icon_minitimeCuma Nis. 17, 2009 10:22 am

Jose Couceiro: Biz de buraya sizi yaşatmaya, kazanmaya, ve öldürmeye geldik

Gaziantepspor Teknik Direktörü Jose Couceiro, bu iskeletin üzerine iyi bir çalışmayla çok başarılı sonuçlar elde edebileceklerini belirterek, ''Her maç kesinlikle ayrıdır. Hepsi kazanılmak için oynanır. Futbolda bir laf vardır, kim öldürmezse ölür diye. Biz de buraya sizi yaşatmaya, kazanmaya, ve öldürmeye geldik'' dedi.

Gaziantepspor'da, teknik direktör Nurullah Sağlam'ın ayrılmasının ardından anlaşmaya varılan Portekizli teknik adam bu akşam saatlerinde Celal Doğan tesislerinde teknik sorumlu Seçkin Göksel yönetimindeki antrenmanı izledi, bol bol not aldı. Antrenmanın sona ermesinin ardından kulüp başkanı İbrahim Kızıl'ın odasına geçen Jose Couceiro ve beraberindekiler bir süre görüştü ve daha önce imzalanan mukavele şartlarını inceledi.

Gaziantepspor'da olmasının geleceğe yönelik ilginç bir proje olacağını ifade eden Coucerio, ''Benim için de burada olmak ilginç bir deneyim olacak. Takımın kondisyonu iyi. Takımda iyi futbolcular var, ancak yapılacak takviyelerle bu daha iyi olacak. Gaziantepspor'da başarılı olacağıma inanıyorum'' diye konuştu.

Coucerio, Türkiye Futbol Federasyonu ile işlemlerinin bitmesi halinde Hacettepe maçında antrenör Seçkin Göksel ile birlikte sahada yer alacağını ifade etti.

-FUTBOLCULARLA İLK TOPLANTI-
Başkan Kızıl'a futbolcularla tanışmak istediğini ve toplantıda konuşacağını ifade eden Coucerio, tesislerdeki kafeteryada futbolcularla ilk kez bir araya geldi.

Tüm futbolcuların teker teker ellerini sıkan ve şakalaşan Jose Coucerio, Başkan Kızıl'a bu imkanı kendisine verdiği için teşekkür etti.

Coucerio, Türkiye'de ve Gaziantep'te olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Yabancı futbolcuların da daha iyi anlayabilmesi için konuşmasını Portekizce yapacağını söyleyen Jose Coucerio, burada hiçbir şeyi tek başına değiştirmesinin mümkün olmadığını, hep birlikte ele ele vererek başarıya koşacaklarını belirtti.

''Bence şu ana kadar yaptıklarınızdan daha iyisini yapabilecek potansiyele sahipsiniz'' diyen Jose Coucerio, sözlerini şöyle sürdürdürdü:

''Hiç kimse tek başına bir şey kazanamaz. Ben daha iyisini yapabilmek adına Şeçkin Göksel hocadan yardım alacağım. İlk günden size şunu söylemek zorundayım, futbolun ırkı ve milleti yoktur, yaşı da yoktur. Bunu iyi bilmelisiniz. 18 yaşındaki futbolcu ile 35 yaşındaki futbolcu benim için aynı özelliktedir. Amacımız takım olarak iyi oynamak ve başarı elde etmektir. Takım olarak iyi oynuyorsak, bu böyle olacaktır. Biz bir ekip olacağız. Burada kimseye ayrı davranmayacağım. Başka türlü başarılı olma şansımız yoktur. Futbolda her zaman başarılı sonuçlar ve başarısızlık olur. Biz içimizde birbirimiz ile konuşarak bu problemimizi çözeceğiz. Meslek yaşamımda basına sürekli olarak saygı duydum, yaptıkları işe saygım var. Ancak ne yazık ki antrenmanlarımız basına kapalı olacak. Bunu sizleri korumak adına yapıyorum. Her zaman birbirimize sarılacağız ve saygı duyacağız. Her futbolcuma her konuda kapım sonuna kadar açık olacak. Benimle her şeyi rahatlıkla konuşabilirsiniz.''

Maça 11 futbolcunun başladığını, ancak bu kadronun çok önemli, diğer kalan futbolcuların önemsiz anlamına gelmeyeceğini anlatan Jose Coucerio, her futbolcuya eşit mesafede olacağını söyledi.

Coucerio, şunları kaydetti:

''Takım maça 11 ile başlar, değişiklikler olur. Bu 11 önemli, diğer kalanlar önemsiz anlamına gelmemeli. Benim için kadrodaki yirmi dördüncü adam da önemlidir. Herkes en iyisi olmak için çalışmalı. 32-33 yaşına gelmiş futbolcu daha fazla oynayabilmek için daha fazla çalışır, gayret gösterir. Genç futbolcu ise 32-33 yaşına gelmiş futbolcudan çok daha fazla çalışmak zorundadır. Futbolun dili çok basittir. Herkes birbirini anlayacak. Türkçe zor bir dil, ancak ben sizlerle tercümanla değil yüz yüze konuşmak isterim. Buraya her şeyi değiştirmeye gelmedim, bundan emin olabilirsiniz. Başkanın önünde bir şeyi net olarak konuşmak zorundayım, sizlerin yardımı ile bazı şeyleri değiştireceğiz. Maçı hoca oynamaz, futbolcu oynar. Futbolcu istemediği zaman da o iş biter. Futbolcular kulüplerin yıldızlarıdır. Şu ana kadar gördüğüm kadarı ile sizler istediğiniz zaman iyi yapıyorsunuz. Mesela, Galatasaray maçında çok istekli ve arzuluydunuz. İyi işler yaptınız. Ancak denk bir takım veya sizden kuvvet olarak daha düşük bir takımla maçınızda aynı konsantrasyonu gösteremiyorsunuz. Her maç kesinlikle ayrıdır. Hepsi de kazanılmak için oynanır. Futbolda bir laf vardır, ''Kim öldürmezse ölür'' diye. Biz buraya yaşatmaya, kazanmaya ve öldürmeye geldik.''

-KULÜP BAŞKANI KIZIL-
Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl da Jose Coucerio'nun takımın başına geldiğini, bundan sonra tüm yönetimi hocanın üstlendiğini söyledi.

Portekizli teknik adamın kaliteli ve deneyimli bir hoca olduğunu bildiren Kızıl, ''Hocamıza güveniyoruz. Allah bizi de onu da mahcup etmesin. Gaziantepspor'a katkı sağlayacak bir isim getirdik. Kalan 7 maçımızda takımın başında Couceiro'nun olması bizim için büyük bir şans. Lig bitene kadar takımı daha iyi tanıyacak'' diye konuştu.
http://mekan.bossforum.info

Kim öldürmezse ölür
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İnşallah Sivasspor şampiyon olur