OYUN İNDİR PROGRAM İNDİR FİLM İNDİR MÜZİK İNDİR SOHBET ET HERSEY BURADA
SİTEMİZİ GEZMEK İSTİYORSANİZ LUTFEN UYE OLUNUZ....

UYE OLMAK 10 SANİYENİZİ ALMAZ...

SİMDİDEN TESEKKURLER...

ÜYELİK İLE İLGİLİ BİLGİ...
KAYİT OLURKEN
ÜYE ADİNİZİ VE SİFRENİZİ GİRDİKTEN SONRA MAİL ADRESİNİZE GELECEK ONAY LİNKİNİ TİKLADİKTAN SONRA UYE DURUMUZ AKTİF HALE GELECEKTİR...
SİTEMİZİ GEZMEK İSTİYORSANİZ LUTFEN UYE OLUNUZ....

UYE OLMAK 10 SANİYENİZİ ALMAZ...

SİMDİDEN TESEKKURLER...

ÜYELİK İLE İLGİLİ BİLGİ...
KAYİT OLURKEN
ÜYE ADİNİZİ VE SİFRENİZİ GİRDİKTEN SONRA MAİL ADRESİNİZE GELECEK ONAY LİNKİNİ TİKLADİKTAN SONRA UYE DURUMUZ AKTİF HALE GELECEKTİR...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GENÇLERİN YENİ MEKANİ

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sezer'e sezon sonuna kadar izin

YazarMesaj
SEDAT
SİTE SAHİBİ
SİTE SAHİBİ
SEDAT

RUH HALİ : Sezer'e sezon sonuna kadar izin Sakin10
TAKIM : Sezer'e sezon sonuna kadar izin D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802

Sezer'e sezon sonuna kadar izin Empty
MesajKonu: Sezer'e sezon sonuna kadar izin   Sezer'e sezon sonuna kadar izin Icon_minitimePerş. Nis. 16, 2009 12:39 pm

Bank Asya 1. Lig ekibi Malatyaspor'da sezon sonuna kadar izin verildiği açıklanan kaptan Fatih Sezer, yönetim ve teknik direktör Hayati Palancı ile bir sorun yaşamadığını, kendisine sezon sonuna kadar izinli olduğunun söylendiğini açıkladı.
Fatih Sezer, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Malatyaspor'a sezon başında transfer olduğunu, formasını giydiği günden bu yana elinden gelen katkıyı sağlamaya çalıştığını söyledi.

Malatyaspor'un ligdeki konumuna üzüldüğünü, sezon sonuna kadar arkadaşlarıyla mücadele etmek istediklerini ifade eden Fatih Sezer, ''Sezon başından beri şartların olumsuzluğuna bakmadan takıma katkı yapmaya çalıştım. Bu takımı ligde tutabilmek için uğraştık. Ancak dün teknik direktör Hayati Palancı ve yönetimin kararı ile sezon sonuna kadar izinli olduğum söylendi bana. Ben kimseyle sorun yaşamadım. Kalan haftalarda arkadaşlarımla birlikte olamayacağım için üzgünüm'' dedi.

İzin verilmesi ile ilgili kendisine bir gerekçe aktarılmadığını da kaydeden Fatih Sezer, ''Bana herhangi bir gerekçe söylenmedi. Sahada oynadığım futbol ile alakalı eleştiriler yapılabilir. Ama başka konularda insanların kafasında soru işaretleri varsa herkesle, her yerde yüzleşmeye hazırım'' diye konuştu.

-''MALATYASPOR'A VEFA BORCUM VAR''-

Deneyimli orta saha oyuncusu İlhan Var da yönetim tarafından teknik direktör Hayati Palancı'nın raporu doğrultusunda izinli olduğunun söylediğini belirterek, ''Dün antrenmandan sonra Hayati Hoca ile yaptığımız görüşmede bana 'aileni gör, kafanı toparla gel' dedi. Şu anda Malatya dışındayım. Pazartesi günü geleceğim'' diye konuştu.

Malatyaspor'a 6 yıl hizmet verdiğini dile getiren İlhan Var, ''Oturduğum evi ve bindiğim arabayı Malatyaspor'a borçluyum. Devre arasında birkaç transfer teklifi olmasına ve Malatyaspor'da ekonomik sorunlar yaşanmasına karşın vefa borcum olduğu için Malatyaspor'a geldim. Takıma katkı yapmaya çalışıyorum'' dedi.

Malatyaspor Genel Koordinatörü Şerif Fırat, dün antrenman öncesinde yaptığı açıklamada, teknik direktör Hayati Palancı'nın raporu doğrultusunda Fatih Sezer ve İlhan Var'ın sezon sonuna kadar izinli olduğunu duyurmuştu.
http://mekan.bossforum.info

Sezer'e sezon sonuna kadar izin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Timsah'a izin yok