OYUN İNDİR PROGRAM İNDİR FİLM İNDİR MÜZİK İNDİR SOHBET ET HERSEY BURADA
SİTEMİZİ GEZMEK İSTİYORSANİZ LUTFEN UYE OLUNUZ....

UYE OLMAK 10 SANİYENİZİ ALMAZ...

SİMDİDEN TESEKKURLER...

ÜYELİK İLE İLGİLİ BİLGİ...
KAYİT OLURKEN
ÜYE ADİNİZİ VE SİFRENİZİ GİRDİKTEN SONRA MAİL ADRESİNİZE GELECEK ONAY LİNKİNİ TİKLADİKTAN SONRA UYE DURUMUZ AKTİF HALE GELECEKTİR...
SİTEMİZİ GEZMEK İSTİYORSANİZ LUTFEN UYE OLUNUZ....

UYE OLMAK 10 SANİYENİZİ ALMAZ...

SİMDİDEN TESEKKURLER...

ÜYELİK İLE İLGİLİ BİLGİ...
KAYİT OLURKEN
ÜYE ADİNİZİ VE SİFRENİZİ GİRDİKTEN SONRA MAİL ADRESİNİZE GELECEK ONAY LİNKİNİ TİKLADİKTAN SONRA UYE DURUMUZ AKTİF HALE GELECEKTİR...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GENÇLERİN YENİ MEKANİ

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Lincoln'e arkadaşlarından uyarı!

YazarMesaj
SEDAT
SİTE SAHİBİ
SİTE SAHİBİ
SEDAT

RUH HALİ : Lincoln'e arkadaşlarından uyarı! Sakin10
TAKIM : Lincoln'e arkadaşlarından uyarı! D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802

Lincoln'e arkadaşlarından uyarı! Empty
MesajKonu: Lincoln'e arkadaşlarından uyarı!   Lincoln'e arkadaşlarından uyarı! Icon_minitimePerş. Nis. 16, 2009 12:33 pm

Galatasaraylı futbolcular, Sambacı’yı kenara çekip uyarılarda bulundu. Star Gazetesi'nin 16 Nisan 2009 tarihli Harun MUSLU'nun haberine göre, Cim-Bom’un önceki günkü idmanında Brezilyalı yıldız adeta sorguya çekildi. ‘Koşmuyorsun, çalışmıyorsun!.. Sen sorun çıkardıkça cezasını hepimiz çekiyoruz. Artık yeter’ ikazına Lincoln ‘Dizim ağrıdığı için verimli olamıyorum’ karşılığını verip kendini savundu

14 Nisan Salı... Saat 17.00

Lincoln için sonunda Galatasaraylı futbolcular da harekete geçti... Sarı-kırmızılı takımın sürekli problem çıkartan Brezilyalı oyuncusu, yaptığı disiplinsiz hareketler sonrasında hep yönetim ve teknik heyet tarafından uyarılmıştı. Ancak bu defa takım toplu olarak sert bir ikazda bulundu.. Salı akşam yapılan idmandan önce sarı-kırmızılı futbolcular Sambacı’yı bir kenara çekip verip veriştirdiler... .

Artık yeter!

Bu ilginç toplantıda futbolcular Lincoln’e tek tek görüşlerini ilettiler.Yapılan uyarılar ise şöyleydi: ‘Oynamıyorsun, koşmuyorsun, çalışmıyorsun. Önümüzde oynanacak daha 7 maç var. Şampiyonluk için henüz bir şey bitmedi. Sen sorun çıkardıkça, bir şekilde bu takımın üzerine baskı olarak geliyor. Artık yeter!..’

Bahanesi diz ağrısı

Lincoln ise takım arkadaşlarından gelen bu uyarıları sessizce dinledi, söylenenler için yorum yapmadı. Brezilyalı sadece, ‘Tamam ne demek istediğinizi anladım. Ancak şunu da bilinki dizimde ağrı var ve bu beni olumsuz etkiliyor. Tam randımanlı çalışamıyorum. Yoksa ben de elbetteki oynamak istiyorum’ ifadesini kullandı.
http://mekan.bossforum.info

Lincoln'e arkadaşlarından uyarı!
1 sayfadaki 1 sayfası