OYUN İNDİR PROGRAM İNDİR FİLM İNDİR MÜZİK İNDİR SOHBET ET HERSEY BURADA
SİTEMİZİ GEZMEK İSTİYORSANİZ LUTFEN UYE OLUNUZ....

UYE OLMAK 10 SANİYENİZİ ALMAZ...

SİMDİDEN TESEKKURLER...

ÜYELİK İLE İLGİLİ BİLGİ...
KAYİT OLURKEN
ÜYE ADİNİZİ VE SİFRENİZİ GİRDİKTEN SONRA MAİL ADRESİNİZE GELECEK ONAY LİNKİNİ TİKLADİKTAN SONRA UYE DURUMUZ AKTİF HALE GELECEKTİR...
SİTEMİZİ GEZMEK İSTİYORSANİZ LUTFEN UYE OLUNUZ....

UYE OLMAK 10 SANİYENİZİ ALMAZ...

SİMDİDEN TESEKKURLER...

ÜYELİK İLE İLGİLİ BİLGİ...
KAYİT OLURKEN
ÜYE ADİNİZİ VE SİFRENİZİ GİRDİKTEN SONRA MAİL ADRESİNİZE GELECEK ONAY LİNKİNİ TİKLADİKTAN SONRA UYE DURUMUZ AKTİF HALE GELECEKTİR...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GENÇLERİN YENİ MEKANİ

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Cezamı çekmeye hazırım

YazarMesaj
SEDAT
SİTE SAHİBİ
SİTE SAHİBİ
SEDAT

RUH HALİ : Cezamı çekmeye hazırım Sakin10
TAKIM : Cezamı çekmeye hazırım D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802

Cezamı çekmeye hazırım Empty
MesajKonu: Cezamı çekmeye hazırım   Cezamı çekmeye hazırım Icon_minitimeÇarş. Nis. 15, 2009 2:02 pm

Diego Lugano, kendi payına düşen ne ise ödemeye hazır olduğunu söyledi.

Galatasaray - Fenerbahçe derbisindeki olaylarda, kıvılcımı ateşleyen isim olarak ortaya çıkan Lugano, “delikanlıca” ortaya çıktı, gerçekleri anlattı. Brezilya'da yayımlanan Futbol Interior gazetesine konuşan Uruguaylı oyuncu, derbide olayları ateşleyen en önemli faktörlerden biri olduğunu açıkladı. Lugano, kendi payına düşen ne ise ödemeye hazır olduğunu vurgulayarak, “Ancak tek sorumlu ben olmadığımı herkesin bilmesini istiyorum” diye konuştu.

KONTROLDEN ÇIKTIM
Lugano, karşılaşmanın, başlangıçta sakin başladığını ancak sonlara doğru seyircilerin de yardımıyla kontrolden çıkarak kavgaya dönüştüğünü söyledi. Sarı-lacivertli futbolcu, kendisine yapılan bir hareket sonucu, Emre'ye “Neden yaptın?” demek için yaklaştığını belirterek, şöyle devam etti:
“Ancak birden, stadı dolduran binlerce fanatiğin bana bağırdığını duyunca kontrolden çıktım ve kavga çıkardım. Bazı statlar var ki futbolcuya bol geliyor. Ali Sami Yen de bunlardan biri.”

HERKES KENDİNE PAY ÇIKARMALI
Hakemin gösterdiği kırmızı kartların hepsinin doğru olduğunun altını çizen Lugano, “Kendi payıma Fenerbahçe taraftarından özür diledim. Ama herkesin kendine bir pay çıkarması gerekir” dedi. Lugano, burnuna gelen darbenin sorumlusunun halen ortaya çıkmamasına da “Ben yaptıklarımı delikanlıca kamuoyu ile paylaşıyorum. Tüm sorumluluğu üzerime alacak kadar da doğru bir insanım. O kargaşada benden de kan aktı. Darbeyi vuran Galatasaraylılar değil ise o zaman kedinin biri sahaya indi ve burnumu tırmaladı” dedi.
http://mekan.bossforum.info

Cezamı çekmeye hazırım
1 sayfadaki 1 sayfası