OYUN İNDİR PROGRAM İNDİR FİLM İNDİR MÜZİK İNDİR SOHBET ET HERSEY BURADA
SİTEMİZİ GEZMEK İSTİYORSANİZ LUTFEN UYE OLUNUZ....

UYE OLMAK 10 SANİYENİZİ ALMAZ...

SİMDİDEN TESEKKURLER...

ÜYELİK İLE İLGİLİ BİLGİ...
KAYİT OLURKEN
ÜYE ADİNİZİ VE SİFRENİZİ GİRDİKTEN SONRA MAİL ADRESİNİZE GELECEK ONAY LİNKİNİ TİKLADİKTAN SONRA UYE DURUMUZ AKTİF HALE GELECEKTİR...
SİTEMİZİ GEZMEK İSTİYORSANİZ LUTFEN UYE OLUNUZ....

UYE OLMAK 10 SANİYENİZİ ALMAZ...

SİMDİDEN TESEKKURLER...

ÜYELİK İLE İLGİLİ BİLGİ...
KAYİT OLURKEN
ÜYE ADİNİZİ VE SİFRENİZİ GİRDİKTEN SONRA MAİL ADRESİNİZE GELECEK ONAY LİNKİNİ TİKLADİKTAN SONRA UYE DURUMUZ AKTİF HALE GELECEKTİR...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GENÇLERİN YENİ MEKANİ

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Lincoln'dan FENERBAHÇE FORMASI açıklaması

YazarMesaj
SEDAT
SİTE SAHİBİ
SİTE SAHİBİ
SEDAT

RUH HALİ : Lincoln'dan FENERBAHÇE FORMASI açıklaması Sakin10
TAKIM : Lincoln'dan FENERBAHÇE FORMASI açıklaması D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802

Lincoln'dan FENERBAHÇE FORMASI açıklaması Empty
MesajKonu: Lincoln'dan FENERBAHÇE FORMASI açıklaması   Lincoln'dan FENERBAHÇE FORMASI açıklaması Icon_minitimeÇarş. Nis. 15, 2009 1:59 pm

BENİM HAKKIMDA YAZILANLARIN YÜZDE 99'U YALAN!

Galatasaray'ın Brezilyalı yıldızı Cassio Lincoln bugün bir gazetede Fenerbahçe forması giydirilmiş bir fotoğrafının yer alması ile ilgili olarak Galatasaray TV'ye açıklamalarda bulundu. Lincoln “Bu görüntüyü yayınlayanlar bana olduğu kadar taraftarlarımıza da saygısızlık yapmıştır” dedi.

Lincoln'ün bu konuda söyledikleri şöyle:

BU HABERİ YAPAN KİŞİNİN KAREKTERİ ZAYIF
“Bu konuda çok kısa konuşmak istiyorum. Çünkü bu benim aslında hiç ilgilenmemem gereken bir mesele. Söylenebilecek tek bir şey var; bu fotomontajı hazırlayan kişi bence gerçekten karakter zaafları olan bir kişi. Her şeyden önce benim ne karakterime ne de profesyonellik anlayışıma böyle bir şeyi yapmak sığmaz. Bunu taraftarlarımız takdir edecektir. Bu fotomontajı hazırlayan kişi bana olduğu kadar, taraftarımıza da büyük bir saygısızlık yapmıştır. Bunu yapmaya cesaret edebilecek bir kişinin ben aile hayatını da merak ediyorum ve düzgün olabileceğini düşünmüyorum. Bence bu büyük bir karakter zaafı örneği. Türkiye'de giydiğim tek formanın Galatasaray forması olduğunu, öptüğüm tek armanın Galatasaray arması olduğunu tüm taraftarımız biliyor. 25 milyon Galatasaray taraftarına yapılmış çok büyük bir saygısızlıktır bu. Bu fotomontajı yapan ve bu haberi hazırlayan kişinin bize haberinin doğru olduğunu kanıtlamasını istiyorum. Çünkü bu inanılamaz ve kabul edilemez. Doğru olmadığı aşikâr bir haberin yanı sıra okurları kandırmak üzere hazırlanmış bir fotomontaj. Ve bu gazeteci ta ki gelip bizi yaptığının doğruluğuna ikna edene dek kendisini önemsememizi beklemeyecektir herhalde.

BENİM HAKKIMDA YAZILANLARIN YÜZDE 99'U YALAN
Bu haber beni ne yazık ki çok şaşırtmadı. Buradan Galatasaray taraftarına seslenmek istiyorum. Üzülerek söylemem gerekiyor ki hakkımda yazılanların yüzde 99'u asılsız. Bizi takip eden herkes benim hiç röportaj vermediğimi biliyor. Dolayısıyla benim ağzımdanmış gibi yazılanların ne yazık ki hiçbiri gerçek değil. İkinci dönemin başında bir basın toplantısı yaptım. Tüm basın mensubu arkadaşlardan saygılı olmalarını istedim. Fakat görüyorum ki bu saygıyı göstermiyorlar. Taraftardan rica ediyorum lütfen benim hakkımda gazetelerde okuduklarına inanmak yerine Galatasaray'ın iletişim kanallarında gördüklerine ve televizyonumuzda izlediklerine güvensinler ve onların doğru olduklarını bilsinler. Düşündüğünü söyleyen, söylemek isteyen biriyim. Bu tip asılsız haberleri hazırlayanlar gibi imzasız ya da isimsiz beyanlarda bulunup, söylediklerimin arkasında durmamak benim karakterime uymaz. Dolayısıyla kendimi bunları söylemek zorunda hissediyorum…”
http://mekan.bossforum.info

Lincoln'dan FENERBAHÇE FORMASI açıklaması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» fenerbahce
» Fenerbahçe 12'yi istiyor
» Fenerbahçe teselli arıyor